Konce Pogby a Cavaniho? Kdyby jen to. Ferdinand prorokuje, že si na Old Trafford bude balit až 15 hráčů

Letos v létě by mohlo dojít v divadle snů na Old Trafford k pořádné čistce. Podle bývalého dlouholetého zadáka Rudých ďáblů Rio Ferdinanda by dokonce mohlo opustit rudou stranu Manchesteru až 15 hráčů současného áčka.

Konce Pogby a Cavaniho? Kdyby jen to. Ferdinand prorokuje, že si na Old Trafford bude balit až 15 hráčů

Pod vším by měl být podepsán nizozemský odborník Erik ten Hag, který by měl na ostrovech dostat ohledně budování nového týmu absolutně volnou ruku.

Jisté je, že v kádru dvacetinásobného šampiona Anglie skončí celá řada hráčů, s tím, že mediálně jsou připomínání zejména velká zvířata a la Paul Pogba nebo Edinson Cavani.

Někdejší stoper Albionu s jednaosmdesáti mezinárodními starty prohlásil, že by si mohlo zabalit až 15 jedinců, což už je docela odvážné proroctví.

"Erik ten Hag by musel být Einsten, aby se věci změnily rychle. Jak se Manchester United do takové situace dostal? Nikdy předtím jsem nezažil kolaps v takovém tempu," kroutil hlavou exobránce West Hamu, Leedsu i Queens Park Rangers, jehož kritiku publikoval server sport.sk.

"Je to znepokojující, ale věděli jsme, že tato doba nastane Musí dojít k velké přestavbě. Myslím si, že si bude balit až 15 hráčů. Stalo už se někdy něco podobného v takovém klubu?," ptal se portálem sport.sk citovaný třiačtyřicetiletý internacionál.

Pro United bude ohledně přestupového okna stěžejní i to, zda se jim podaří zajistit pro příští sezonu Ligy mistrů. Aktuálně to po třech prohrách z posledních čtyř duelů příliš nevypadá a čtvrtý Arsenal má šestibodový náskok a to má ještě o zápas méně.

Zdroj: sport.aktuality.sk

Foto: profimedia.cz