První tah Ten Haga? Plánuje obětovat Tellese a Rashforda za čerstvou posilu do zálohy

Letošní sezónu si Manchester United rozhodně za rámeček nedá. Aktuální postavení v tabulce ještě nemusí notně malovat černé scénáře, ale elitní čtyřka zaručující účast v Lize mistrů se začíná vzdalovat. Po nezdaru s Liverpoolem a Arsenalem se zdá, že v létě budou muset na Old Trafford učinit o něco více změn, než se původně plánovalo. A pomoci by k tomu měl nový kouč Erik ten Hag, který už má v hlavě první nápady.

První tah Ten Haga? Plánuje obětovat Tellese a Rashforda za čerstvou posilu do zálohy

Na Ostrovech píší o pořádném průvanu v kabině Rudých ďáblů a výsledky z posledních kol tomu dávají za pravdu. Manchester United by si rád zahrál v pohárové Evropě, nejlépe v Lize mistrů, ale tato prestižní milionářská soutěž se kvapem vzdaluje.

Podle webu Fichajes chce nizozemský stratég učinit nabídku Barceloně a získat tak čerstvou posilu do zálohy. Obětovat by tímto tahem měl Alexe Tellese a Marcuse Rashforda, které by chtěl poslat opačným směrem. V médiích se proslýchá, že na nákup nových hráčů mu bude poskytnuto 120 milionů liber, proto chce zvýšit objem financí prodejem některých akvizic.

Ten Hag usoudil, že by mu na nové adrese mohl k lepším výsledkům pomoci krajan Frenkie de Jong, kterého měl možnost trénovat již v Ajaxu. Tehdy se mohl o jeho služby opřít a v roce 2019 se probojovali až do semifinále Ligy mistrů. Čtyřiadvacetiletý hráč by mohl být k mání za 72 milionů liber, ale Rudí ďáblové věří, že když pošlou opačným směrem Tellese a Rashforda, dokážou se s Barcelonou domluvit.

Vydrovi končí v Burnley smlouva. Kde by mohl hrát český reprezentant v příští sezóně?

Zdroj: fichajes.net