Reds už mají jasno, komu nabídnou nové kontrakty. Který čerstvý vítr by navíc okysličil kabinu?

Letní přestupové okno se blíží každým dnem, ale na Anfield Road se očekává, že příliš personálních změn v týmu neproběhne. Liverpool by rád posílil stávající řady o pár jmen, které by pomohly udržet kvalitu, které na této adrese v posledních letech disponují. Jaké plány má tedy německý stratég Jürgen Klopp?

Reds už mají jasno, komu nabídnou nové kontrakty. Který čerstvý vítr by navíc okysličil kabinu?

Podle listu Football Insider je jednou z nejvytouženějších posil anglický záložník Jude Bellingham. Osmnáctiletá anglická hvězdička předvádí parádní výkony v Borussii Dortmund. Bundesligový majitel tuší, že by o něj mohl přijít, proto se mu snaží nabídnout vyšší mzdu výměnou za loajalitu.

Současná smlouva Bellinghama vyprší až v létě 2025, proto se očekává, že by jej mohla z kabiny Dortmundu odlovit jen lukrativní nabídka. Liverpool umí ale být v tomto ohledu přesvědčivý, stejně tak je jméno záložníka spojováno s Manchesterem United. Ten disponuje věkově starší záložní řadou, proto by mohl chtít začlenit mladou krev.

Tým z Merseyside už má také jasno v otázce složení svého útoku. Zatímco Divock Origi by měl v červenci změnit klubové barvy, vedení Reds již podniká kroky k prodloužení spolupráce se Salahem, Maném a Firminem.

Zdroj: footballinsider247.com