Od rána do večera cvičím, přiznal Necid, který už pošilhává po Klubu ligových kanonýrů. Kdy chystá návrat?

Časy, kdy stál Tomáš Necid (32) na hráčském trhu i 6,5 milionu eur, už jsou definitivně pryč a aktuálně u něj svítí na specializovaném serveru transfermarkt.com suma 400 tisíc eur.

Od rána do večera cvičím, přiznal Necid, který už pošilhává po Klubu ligových kanonýrů. Kdy chystá návrat?

Bývalý reprezentant Česka se čtyřiačtyřiceti mezinárodními starty a 12 brankami už má přeci jen svůj věk a jeho hodnotu nesporně sráží i častá zranění. Kvůli jednomu musel ostatně předčasně ukončit i ročník 2021/2022.

"Jsem osm týdnů po operaci pravého kolena, měl jsem přetržené postranní vazy, ještě chodím o berlích. Léčení probíhá, jak má, začínám rehabilitovat, od rána do večera cvičím, především doma. Jde to pomalu, což je však normální stav," zaznělo na aktualne.cz z úst Necida.

Ještě než se zranil, ve Fortuna:lize naskočil v barvách vršovických klokanů do 17 zápasů a 640 poskytnutých minut přetavil ve dva přesné zásahy a dvě gólové asistence.

Kdy by mohl podle svých odhadů zelenobílým barvám opět pomoci? "Věřím, že se na hřiště vrátím v létě. Jestli všechno proběhne v pořádku, do přípravy bych mohl nastoupit," avizoval v interview pro aktualne.cz kolega Puškáče, Květa, Chramosty a spol.

Ostřílený forvard s velmi pestrou klubovou minulostí v zahraničí by také rád do rok a do dne zaklepal na Klub ligových kanonýrů, do něhož se vstupuje po stovce prvoligových tref.

Aktuálně mu k tomu chybí 11 branek. "Doufám, že do něj vstoupím co nejdříve, ale napřed musím být úplně zdravý. Podle počtů mi chybí jedenáct gólů, to je jedna nadprůměrně vydařená sezona," přemítal na stránkách aktualne.cz Necid.

Když hraje Sparta v Evropě a daří se jí, jsem rád, říká slávista Prachař a dodává: Titul má zůstat v Praze

Zdroj: aktualne.cz