Real větří, že to s Haalandem vyjít nemusí. Kterou další volbu z Bundesligy označil?

Není žádným tajemstvím, že Los Blancos chtějí v létě získat čerstvé tváře do své ofenzivy. Prioritou číslo jedna je přivést Kyliana Mbappého z PSG, ale dalším předmětem zájmu má být norský talent Erling Haaland. Hvězdička Borussie Dortmund je však obdivována i dalšími evropskými giganty, proto Real počítá i s možností, že by při jeho lanaření selhal.

Real větří, že to s Haalandem vyjít nemusí. Kterou další volbu z Bundesligy označil?

Italský stratég Carlo Ancelotti dychtivě sleduje Haalanda, kterého si umí na San Bernabéu představit jako nástupce Karima Benzemy. Norský mladík se mu jeví jako ideální muž, který by po francouzském veteránovi mohl převzít otěže. Na přestupovém trhu však bude čelit tvrdé konkurenci, která si na něj rovněž brousí drápky.

V Madridu nenechávají nic náhodě a připravili si i záložní plán, že by Haaland v létě zamířil jiným směrem. Alternativa se taktéž nachází v Bundeslize a adaptace na La Ligu by mohla být mnohem snazší. Los Blancos věří, že by jim mohl v cestě za ziskem cenných trofejí pomoci i španělský záložník Dani Olmo z Lipska.

Třiadvacetiletý Olmo prošel mládežnickými akademiemi obou celků z Barcelony a herní praxi posbíral také v chorvatském Dinamu Záhřeb. Na hrací ploše sice není devítkou jako Haaland, ale svými schopnostmi podpořit útok by mohl být zajímavou posilou pro Real. Lipsko by jej nepustilo bez tučného odstupného, ale mohlo by se jednat i o šetrnější výdaj než v případě Nora.

Zdroj: thehardtackle.com