Trojí krádež na jedné adrese? Milánské AC nemá problém adoptovat odložené kusy Bílého baletu

Milánským klubům se po letech půstu opět daří. V minulém ročníku Serie A získal po závěrečném kole nejvíce bodů Inter, tentokrát tabulku vede městský rival AC. Na San Siru se blýská na lepší časy a případný zisku mistrovského titulu by mohlo dojít také na větší možnosti na přestupovém trhu. Dle náznaků by mohli Rossoneri loupit v kabině Bílého baletu.

Trojí krádež na jedné adrese? Milánské AC nemá problém adoptovat odložené kusy Bílého baletu

Italský gigant zvažuje podepsat hned trojlístek hráčů ze San Bernabeu, kteří jsou u svého současného zaměstnavatele vnímání jako přebytečné zboží. Lídr Serie A by chtěl během letního přestupového okna ukořistit Brahima Díaze, Edena Hazarda a Luku Joviče a vše nasvědčuje tomu, že španělský královský klub by nemusel být proti.

Dvaadvacetiletý Díaz prošel akademiemi Malágy a Manchesteru City, aby v roce 2019 zamířil do Realu Madrid. Na této adrese se mu však příliš herního vytížení nedostalo a tak došlo i na hostování a AC Milán jej mělo možnost v sezóně 2020/21 otestovat. Zájem o trvalý odkup byl již v létě minulého roku, ale tehdy se Bílý balet ještě zdráhal.

Frustraci může pociťovat i srbský útočník Luka Jovič. V minulosti vyhlášený střelec Frankfurtu se nedokázal v Madridu uchytit a nepomohlo mu ani půlroční hostování na stejné bundesligové adrese. Zatímco současný kouč Realu Carlo Ancelotti s jeho nasazením příliš nepočítá, Stefano Pioli by mu na San Siru prostor dal.

A zájem by měli Rossoneri také o belgické křídlo Edena Hazarda. Někdejší hvězda londýnské Chelsea nedokázala naplnit očekávání španělského klubu a již delší dobu se mluví o snaze vedení najít mu nového zaměstnavatele.

Zdroj: marca.com