Barcelona chce loupit v táboře Atlétika Madrid. Podstatnou roli v tom může sehrát Griezmann

V táboře Barcelony si moc dobře uvědomují, že kariéra španělského záložníka Sergia Busquetse se pozvolna blíží ke svému konci. I proto se katalánský gigant ohlíží po jeho náhradě a podle zpráv z Pyrenejského poloostrova by mohla být povolána z Atlétika Madrid.

Barcelona chce loupit v táboře Atlétika Madrid. Podstatnou roli v tom může sehrát Griezmann

Podle informací listu Marca se Xavi nechal slyšet, že je velkým fanouškem schopností Saúla Nígueze. Sedmadvacetiletý španělský záložník by mohl být v létě skutečně k dispozici, neboť se neočekává, že s ním Atlétiko počítá ve svých plánech.

Níguez byl s Barcelonou spojován již před touto sezónou, ale nakonec zamířil na Stamford Bridge na hostování. Zatím se jeví jako nepravděpodobné, že by Chelsea projevila zájem o trvalý odkup, proto se opět nabízí možnost jej ulovit.

Nabízí se však možnost výměny s doplatkem, neboť v Madridu v tomto ročníku La Ligy hostuje francouzský útočník Anotoine Griezmann, který se nikterak netají chutí o trvalý návrat pod kouče Diega Simeoneho. Rojiblancos by však museli v létě poslat na Camp Nou 40 milionů eur, proto by mohli tuto sumu zmírnit právě pomocí Nígueze.

Zdroj: marca.com