Další křídlo na Anfield Road? Klopp už má jasno, ale řádně se plácne přes kapsu

Liverpool disponuje zajímavou ofenzivní silou, ale taktéž je patrné, že by v těchto vodách neuškodilo o něco více svěžesti. Ostrovní gigant v létě podepsal Luise Díaze, na kterého si německý stratég Jürgen Klopp pomýšlel již delší dobu, ale jak se zdá, tím jeho choutky na přestupovém trhu ani zdaleka neutichly.

Další křídlo na Anfield Road? Klopp už má jasno, ale řádně se plácne přes kapsu

Aktuálně druhý tým tabulky ostrovní Premier League by ještě rád promluvil do bojů o mistrovský titul, ale podobné ambice má také vedoucí Manchester City, který rivala z Anfield Road nebude chtít pustit před sebe. Zatímco během jara by Reds rádi zapracovali Díaze do základní sestavy, v nové sezóně by ocenili i další svěží vítr v přední linii.

Liverpool má podle webu tribalfootball.com spadeno na nizozemské křídlo s nigerijskými kořeny, které v letošní sezóně udivuje svými výkony v barvách Žlutých ponorek. Arnaut Danjuma je tahounem Villarrealu, což obecně vzbudilo pozornost napříč Evropou a množí se spekulace, že by mohl účastníka La Ligy v létě opustit.

Problém by ale mohl být ve výši jeho odstupného, neboť hráč má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 75 milionů eur. Tento fakt nahrává do karet zvěstem, že pokud na něj chce Liverpool po této sezóně zacílit, bude muset některé z ofenzivních součástek v kabině dát sbohem.

Zdroj: tribalfootball.com