Svlékne Vašulín černobílý dres votroků? Zájem o vysokou ofenzivní věž projevuje tato domácí značka...

Mladá Boleslav na trhu pátrá po náhradě za Daniela Filu a Karlu Jarolímovi by se údajně líbil ve městě automobilů kmenový hráč Hradce Králové.

Svlékne Vašulín černobílý dres votroků? Zájem o vysokou ofenzivní věž projevuje tato domácí značka...

Realizační tým Mladé Boleslavi měl zaujmout třiadvacetiletý forvard s patnáctkou na zádech Daniel Vašulín, jenž má za sebou minulost v Chrudimi a součástí votroků už je více než rok a půl.

Za tu dobu si vítěz FNL z ročníku 2020/2021 v černobílém trikotu připsal 11 soutěžních branek, což není bilance, ze které by se mělo omdlít, nicméně na druhou stranu to není ani málo.

Protože mají votroci na ofenzivní části soupisky Dvořáka, Prekopa, Kubalu a nově i Rybičku, kdo ví, zda nakonec v případě atraktivních podmínek nesvolí.

Vytáhlý borec se 195 centimetry, jehož zastupuje agentura Sport Invest, by měl mít tržní hodnotu okolo 350 tisíc eur a přestup do Středočeského kraje by pro něj mohl být dalším stupínkem výše.

P.S.: Podle iSport.cz byl nějaký čas ve hře i scénář, že by si Boleslav ze Slavie půjčila Daniela Filu a naopak poslala do Edenu do letošního léta Milana Škodu, za což by obdržela z Vršovic i finanční bonus ve výši 5 milionů korun. Nakonec by se však nic takového udát nemělo.

Jarošík si od sparťana Sejka slibuje mladost a dravost: Když jsme ho sem brali, tak nechci, aby jen paběrkoval

Zdroj: isport.blesk.cz