Další nabídka smlouvy rozhodne, zdali v Chelsea zůstanu, prozradil klíčový obránce ze Stamford Bridge

Antonio Rudiger to má jen rok do konce aktivní smlouvy na Stamford Bridge. Než se s Blues rozhodne prodloužit, potřebuje, aby byly vyslyšeny jeho požadavky.

Další nabídka smlouvy rozhodne, zdali v Chelsea zůstanu, prozradil klíčový obránce ze Stamford Bridge

Osmadvacetiletý německý stoper se sám o sobě nebojí říct, že patří mezi jedny z nejlepších obránců planety. S tímto faktem také vstupuje do jednání ohledně nového kontraktu.

Současné nabídky se mu nezdály dosti lukrativní, a tak je odmítal. Věří ovšem, že dříve nebo později jeho zaměstnavatel přijde s něčím, co upoutá jeho pozornost.

„Abych to shrnul, příští nabídka smlouvy bude ta nejdůležitější. Rozhodne o tom, jaká bude má budoucnost,“ prozradil Rudiger pro Sky Deutschland.

Zkušený německý stoper tím tak nevyvrátil ani možnost přesunu jinam. V Chelsea je sice jedním z pilířů základní sestavy, ale to by se po této sezoně mohlo změnit.

„Osobně se považuji za jednoho z nejlepších obránců planety. Momentálně se soustředím jen na to, abych Chelsea co nejvíce pomohl. S žádnými jinými kluby jsem zatím nejednal,“ podotkl Rudiger, který zatím nechtěl říct něco, co by mu ublížilo. Z jeho slov je však patrné, že si říká o vyšší plat, a pokud ho nedostane, zváží nabídky odjinud. 

Zdroj: Sky Deutschland