Ronaldo opět hrdinou Juventusu, AC Milán porazil Benevento

Nedělní den nabídl hned celé patnácté kolo italské nejvyšší soutěže. Jako první přivítal Inter na své půdě Crotone a nakonec se radoval z vysoké výhry. Domácím zatrnulo, když ve 12. minutě udeřil Zanellato. Na jeho trefu dokázal reagovat Martínez, který si nakonec připsal hattrick. Zbylé střeli Interu obstarali Lukaku a Hakimi.

Římské AS se na body proti Sampdorii pořádně nadřelo a o výhře rozhodl až ve druhém poločase jedinou trefou Džeko. Janov si s Laziem body rozdělil za remízu 1:1. Další přesný zásah si připsal z pokutového kopu Immobile.

Dařilo se i Neapoli, která z půdy Cagliari odjížděla s výhrou 4:1. Dvě trefy zařídil Zielinski, po jedné pak Lozano a Insigne. Atalanta si zastřílela proti Sassuolu a uspěla 5:1. Dvojitou radost zaznamenal Zapata. AC Milán, lídr soutěže, poté porazil Benevento 2:0, mezi střelce se zapsali Kessie a Leao.

Juventus doma hostil Udinese a vítězství 4:1 dirigoval dvěma góly Cristiano Ronaldo, trefili se i Dybala a Chiesa, za hosty skóroval Zeegelaar.

Serie A - 15. kolo:

Inter - Crotone 6:2 (20., 57. a 78. Martínez, 31. Marrone vl., 64. Lukaku, 87. Hakimi - 12. Zanellato, 36. Golemič z pen.)
AS Řím - Sampdoria 1:0 (72. Džeko)
Atalanta - Sassuolo 5:1 (11. a 49. Zapata, 45. Pessina, 57. Gosens, 68. Muriel - 75. Chiriches)
Cagliari - Neapol 1:4 (60. Joao Pedro - 25. a 62. Zielinski, 74. Lozano, 86. Insigne z penalty)
Janov - Lazio 1:1 (58. Destro - 15. Immobile z penalty)
Fiorentina - Bologna 0:0
Parma - Turín 0:3 (8. Singo, 88. Izzo, 90+5. Gojak)
Spezia - Verona 0:1 (75. Zaccagni)
Benevento - AC Milán 0:2 (15. Kessie z pen., 49. Leao)
Juventus - Udinese 4:1 (31. a 70. Ronaldo, 49. Chiesa, 90. Dybala - 90. Zeegelaar)