Tři odchovanci Barcelony, kteří na sebe upozornili svými výkony v předsezónní přípravě

Špičkové kluby dávají pravidelně během předsezónní přípravy šanci hráčům z akademie na první minuty v "áčku". To letos udělala také španělská Barcelona, která dala šanci hned několika hráčům ze své akademie La Masia. Letos se ale zelenáčům výjimečně dařilo a fanoušci volali především u třech z nich po stálém zařazení do prvního týmu. Právě tyto tři hráče vám nyní představíme.

Carles Pérez

U nenápadného křídelníka Péreze bylo spíše překvapením, že byl zahrnut do soupisky pro předsezónní přípravu. Přáteláky proti Chelsea i Kóbe začal Pérez na lavičce, poté však přišla jeho životní chvíle. Za stavu 0:0 šel Pérez na druhý poločas zápasu proti Kóbe, kde hráli Iniesta, David Villa, nebo Lukas Podolski. Pérez ve druhé půli zazářil a vstřelil jediné dva góly zápasu. Barcelona tedy zvítězila 2:0 a Pérez byl v Japonsku vyhlášen hráčem zápasu. Pérez dostal šanci i v dalších přátelských zápasech, kde už se ale gólově neprosadil.