Dosluhující Rudý ďábel Lukaku přeci jen skončí na severu Apeninského poloostrova...

Dny robustního forvarda Romelua Lukakua na Old Trafford se zdají být sečteny. Jeho chlebodárce z rudé strany Manchesteru se nalézá v procesu prodeje belgického útočníka, který podle všeho zamíří do Interu Milán.

Dosluhující Rudý ďábel Lukaku přeci jen skončí na severu Apeninského poloostrova...

Ten nově vede Antonio Conte a protože se očekává brzký konec Maura Icardiho, volba padla právě na velkého rapového fanouška, který se na svých sociálních sítích chlubí fotkami s rappery jako Drake či Action Bronson.

Norský manažer Ole Gunnar Solskjaer nevidí v bývalém střelci Chelsea, Anderlechtu, Evertonu či West Bromwiche první ofenzivní volbu United, což bude znamenat rozchod.

Na Sky Sports zaznělo, že nedávná absence 190 centimetrů vysokého belgického reprezentanta v přípravných zápasech letní přípravy je částečně způsobena jednáním o jeho další budoucnosti.

Proti Perthu Glory (2:0) byli v základu útočníci Martial a Chong. S Leedsem United (4:0) se zase pohybovali na hrotu Greenwood a Rashford.

Nejvýraznější zájem projevili Nerazzurri, kteří chtějí šestadvacetiletý útočný tank stůj, co stůj. Oba kluby se však ještě nedohodly na transferové částce.

Zatímco Lukaku struktury United opouští po dvou letech služeb a 28 ligových trefách, v kádru dvacetinásobného mistra Anglie pro nadcházející sezonu 2019/2020 zůstávají jak David de Gea, tak Paul Pogba.