Manchester United je připraven složit na stůl 50 milionů liber za tohoto Portugalce...

Slovutní Rudí ďáblové z divadla snů zvýšili svůj zájem o čtyřiadvacetiletého portugalského záložníka Bruna Fernandese, jenž v minulosti hájil barvy italských celků Novary, Udinese a Sampdorie Janov.

Manchester United je připraven složit na stůl 50 milionů liber za tohoto Portugalce...

Manchester United už byl s vítězem Ligy národů, který naposledy přestupoval za sumu 7,2 milionů eur, spojován velmi dlouho, jeho lisabonský zaměstnavatel však žádnou konkrétní formální nabídku neobdržel.

Nynější zdroje však tvrdí, že se to brzy změní a že dvacetinásobný mistr Anglie začne své námluvy s útočícím středopolařem na více než slušné částce 50 milionů liber.

Sám Fernandes po odchodu do Premier League a podpisu United touží a také samotný norský manažer Ole Gunnar Solskjaer by si rád zabezpečil jeho služby co nejdříve. Tím spíš, že už běží letní příprava.

United, kteří nedávno přehráli Perth Glory 2:0 a již ve středu je čeká Leeds United, jsou vehementně spojováni také s Harry Maguirem z Leicesteru City. Ten by měl mít na rudou stranu Manchesteru ještě blíže než Portugalec. Oba transfery se však jeví velmi nákladně.