Celtic už dvakrát odmítl Arsenal, vyhlédnutá posila do defenzivy však do Londýna chce...

Třináctinásobný anglický šampion z Emirates Stadium, jehož manažersky vede španělský odborník Unai Emery, má být blízko získání nové akvizice do defenzivní řady.

Celtic už dvakrát odmítl Arsenal, vyhlédnutá posila do defenzivy však do Londýna chce...

Tým, který se ještě do konce července utká například s Coloradem Rapids, Bayernem Mnichov, Fiorentinou, Realem Madrid či Olympiquem Lyon, by měl podle ostrovního tisku posílit mladý zadák Celtiku Glasgow Kieran Tierney.

Londýnští Kanonýři už nabídli padesátinásobnému šampionovi Skotska dvě částky, s tím, že ta poslední měla dosáhnout hodnoty 25 milionů liber. Obě však byly odmítnuty a čeká se tak na třetí...

Jak ovšem píší v The Sun, sportovní úsek Arsenalu může těžit z toho, že má o tento krok zájem i samotný hráč, jenž chce udělat krok výše raději dříve, než později. "Kieran Celtic miluje, ale jeho srdce je nastaveno na přesun do PRemier League. Všichni víme, že chce pokračovat ve své kariéře v lepší soutěži a nabídky, jaká je tato, často nepřicházejí, takže to vypadá nevyhnutelně," citoval anglický deník svůj zdroj blízký Celtiku.

Dvaadvacetiletý odchovanec obra ze Celtic Parku se pohybuje v áčku od roku 2015. I tak má ve statistikách již dvanáct trofejí - pět výher v Premierhip, tři ovládnutí skotského FA Cupu a čtyři triumfy v Ligovém poháru.