Pátá letní posila Paříže dorazila do Parku princů po krátkém pobytu v Borussii Dortmund...

Dobře hodnocený Francouz Abdou Diallo se profesně opět vrátil do své rodné země. Bundesligovou Borussii Dortmund totiž vyměnil za Paris Saint-Germain, který aktuálně vládne Ligue 1.

Pátá letní posila Paříže dorazila do Parku princů po krátkém pobytu v Borussii Dortmund...

Třiadvacetiletý střední obránce už ani neodletěl s vestfálským gigantem na letní turné do Ameriky a po úspěšném absolvování zdravotní prohlídky se s úřadujícím šampionem nejvyšší francouzské soutěže dohodl na pětileté smlouvě do 30. června 2024.

Německý obr ze Signal Iduna Parku za něj obdrží minimálně 32 milionů eur, což je o čtyři miliony eur více, než za něj v loňském roce zaplatil konkurenčnímu Mainzu. Pakliže by se Diallovi v Parku princů dařilo, BVB se může těšit na bonus v podobě dalších dvou milionů eur.

Rodák z Tours, jenž dříve oblékal trikoty Monaka či Waregemu, ještě nezasáhl do poslední přípravy s Dynamem Drážďany. Na Norimberk už by však v sobotu jít mohl.

Pro ambiciózní pařížský celek jde o pátou posilu právě probíhajícího léta. Až dosud dorazili do hlavního města země galského kohouta nizozemský obránce Mitchel Bakker, polský brankář Marcin Bulka a dva španělští záložníci Pablo Sarabia a Ander Herrera.