PSG znovu loví v italských vodách, cílem je získat náhradu za Buffona

Jedna hvězda odešla a druhá by měla přijít. Když uznávaný brankář Gigi Buffon oznámil, že po pouhém roce opouští PSG, začalo se v Paříži šuškat, kdo na jeho místo usedne příště. A dnes již známe konkrétní cíle.

PSG znovu loví v italských vodách, cílem je získat náhradu za Buffona

Důvěryhodné zprávy přímo z Parku princů nás informují, že bohatý francouzský celek učinil nabídku za italskou jedničku ve službách AC Milán Gianluigiho Donnarummu. Dvacetiletý talentovaný brankář, jenž byl předmětem mnoha přestupových spekulací již minulé léto, by se údajně přestupu nebránil.

Deník AS veřejnosti odhalil, že PSG již učinilo první nabídku. Její celková výše činí 50 milionů euro, k nimž je připočten i šestadvacetiletý brankář Alphonse Areola, který je kmenovým hráčem Paříže už od roku 2012. Většinu své kariéry však strávil na hostování.

Co se AC Milán týče, v jeho neprospěch bohužel mluví fakt, že byl vyřazen z účasti v evropských pohárech pro příští sezonu. Klíčoví hráči týmu se tedy mohou dožadovat přesunu na místa, která v Evropě chybět nebudou.

PSG se chvíli zajímalo i o brankáře Manchesteru United Davida De Geu. I on byl (a možná stále je) jednou nohou na odchodu z klubu. Jeho současná smlouva mu vyprší na konci příští sezony a k jejímu prodloužení zatím nevedly žádné úspěšné kroky. Přesto zůstává trenér Rudých ďáblů sebevědomý, že se to zlomí a David nakonec podepíše.