Hodí Liverpool přes palubu chorvatského vicemistra světa? AC Milán se pořád nevzdal...

Čerstvě třicetiletý obránce FC Liverpool Dejan Lovren stále zůstává jedním z přestupových cílů AC Milán, který už je několik let na domácím i evropském poli absolutně nevýrazný a ne a ne se nastartovat.

Hodí Liverpool přes palubu chorvatského vicemistra světa? AC Milán se pořád nevzdal...

Zatímco sám vicemistr světa z loňského šampionátu v Rusku naznačil, že by rád setrval u řeky Mersey ve městě Beatles, jeho agent i nadále jedná s Rossoneri ze San Sira.

Italský list Tuttosport napsal, že jsou v častém kontaktu i obě slavné značky, s tím, že zástupce Apeninského poloostrova se vyptával představitelů z Anfield Road na Chorvatovu dostupnost.

To, jaké záměry má s bývalým zadákem Dinama Záhřeb, Olympique Lyon či Southamptonu německý manažer Klopp, příliš známo není. Jisté je pouze to, že v uplynulém ročníku Premier League ho poslal na hřiště pouze v třinácti případech a na trávnících strávil jen 985 minut čistého času. V lize mistrů, kterou Reds ovládli, pak odehrál pouze 180 minut a je jisté, že soudobý realizační tým sází na jiné koně.

Před pěti lety zaplatil osmnáctinásobný šampion Anglie za Lovrena 30 milionů eur. Podobnou cenu překvapivě požaduje také po AC Mián a zatím není ochoten sumu snížit...