Netuším, co se stalo, hodnotí výkon Sparty Stanciu

Stanciu byl hlavní postavou Sparty Praha. Dal dva góly, další mu nebyl uznán, na třetí branku nahrál. Přesto jeho tým jen remizoval 3:3. Jak komentovala derby největší hvězda domácích?

Jsem rád, že se mi povedlo dát gól, ale šťastný být nemůžu. Vedli jsme 3:0 a měli jsme vyhrát. Teď jsme všichni smutní, protože se nám to nepovedlo. Odehráli jsme opravdu velmi dobrý první poločas, ale ve druhém jsme ztratili koncentraci, nebyli agresivní. Nevím, co se s námi stalo, řekl pro klubový web Stanciu.

Milan Škoda po zápase říkal, že v kabině „dostali céres“, který je motivoval na druhou půli. I Sparta se v poločase připravovala, ale neúspěšně. O přestávce jsme si říkali, ať jsme agresivní a hlavně dál soustředění. Opravdu netuším, co se pak stalo. Už čtyři nebo pět zápasů hrajeme druhé poločasy špatně, poukazuje na chronický problém Stanciu a dodává: I když dali gól, pořád jsme vedli 3:1 a měli jsme zůstat aktivní. Neměli jsme si nechat dát další góly, jsme z toho špatní.

Přesto naději neztrácí a se svými spoluhráči boj o druhé místo nevzdává. Musíme bojovat až do konce, ať jsme v tabulce co nejvýš. Ještě nám zbývá pár zápasů, ale ten odstup od Slavie je velký. Nevím, musíme prostě bojovat.

Fanoušci se o jeho slovech mohou přesvědčit 31. března, kdy Sparta zajíždí do Teplic.