Sporting si prodej Carvalha rozmyslel pozdě, koho ale Bilič odmítl jako alternativu?

Předseda West Hamu United David Sullivan poodkryl zákulisní informace z přestupového období, během nějž mohl v klubu skončit nejen William Carvalho, ale také další zajímaví hráči, kteří nakonec zamířili do jiných anglických celků.

Sporting si prodej Carvalha rozmyslel pozdě, koho ale Bilič odmítl jako alternativu?

West Ham nezačal sezonu vůbec dobře. Po prvních třech kolech Premier League je v tabulce poslední. Hammers mají na kontě nula bodů a nesympatické záporné skóre 2:10. Kromě toho se londýnskému týmu nepodařilo přivést vysněnou posilu Williama Carvalha ze Sportingu Lisabon. Sullivan ale prozradil zajímavé informace, které se týkaly potenciálního přestupu portugalského záložníka.

„Není tajemstvím, že jsme nabízeli rekordní klubový poplatek za Williama Carvalha ze Sportingu Lisabon, ale bohužel tato nabídka byla před několika týdny odmítnuta. V pozdních hodinách čtvrteční noci (Deadline Day) se Sporting ozval, že chce původní nabídku přijmout, ale bohužel už bylo pozdě. Jednoduše jsme neměli dost času na to, aby hráč podstoupil zdravotní prohlídku. Nebyli jsme připraveni koupit hráče za tak velké peníze, aniž bychom si prověřili jeho zdraví,“ stojí v oficiálním prohlášení Sullivana na webových stránkách West Hamu.

Předseda „kladivářů“ rovněž prozradil, že se klub zajímal o další dva střední záložníky, jenž měli být alternativou za Carvalha, chorvatský manažer Slaven Bilič o ně ale neměl zájem. „Grzegorz Krychowiak a Renato Sanches byli oba manažerovi nabídnuti jako možné posily předtím, než zamířili jinam, ale manažer řekl, že je spokojen s týmem, který už má,“ prozradil další informace, o kterých novináři neměli v průběhu okna potuchy.