Klopp si na Van Dijka klidně počká až do příštího léta, v lednu obnoví zájem o Lemara

Liverpool zažil smíšené přestupové období. Na jednu stranu si zajistil služby Mohameda Salaha z AS Řím a Nabyho Keity z Lipska (od příští sezony), ale hlavní přestupový cíl jménem Virgil Van Dijk nakonec zůstal v Southamptonu.

Klopp si na Van Dijka klidně počká až do příštího léta, v lednu obnoví zájem o Lemara

Deadline Day fanoušci Reds vyhlíželi s velkými nadějemi. Jednak totiž čekali, že klubu se podaří na poslední chvíli přivést vytouženou posilu v podobě nizozemského stopera a jednak to jednu chvíli vypadalo, že by se mohli radovat i z příchodu další ofenzivní hvězdy – Thomase Lemara. Nakonec ale přišel „jen“ Alex-Oxlade Chamberlain z Arsenalu.

Nicméně jak tvrdí novináři přímo z Liverpoolu, tak i z Francie, klub se s velkou pravděpodobností v lednu znovu vrátí do boje o Van Dijka a Lemara. Kapitán Saints mocně touží po odchodu na Anfield a například podle Telegraphu to je jen otázka času, než se vysněného přestupu dočká. Jürgen Klopp je ochoten na Van Dijka čekat klidně až do příštího léta, nepodaří-li se klubu jeho přestup uskutečnit už v lednu.

Podle L'Equipe pak Thomas Lemar odmítl v poslední den přestupového okna Arsenal, který se s Monakem dohodl na jeho koupi, neboť si přál právě přestup do Liverpoolu. Ten se ale s Monakem nedokázal dohodnout. Ovšem počítá se s tím, že právě v lednu znovu oba kluby zasednou k jednání. Kromě francouzského záložníka pak bude Liverpool cílit i na levého beka AS Řím Emersona. Toho chtěl Klopp přivést už tohle léto, ale hráč si poranil koleno a chybět bude až do listopadu.