Přestup do Chelsea si rozmyslel na zdravotní prohlídce, marně ale čekal na Tottenham

Jeden z hlavních příběhů včerejšího Deadline Day napsal Ross Barkley. Ofenzivní záložník Evertonu měl namířeno do Chelsea, která se dohodla s Toffees na odstupném ve výší 35 milionů liber.

Přestup do Chelsea si rozmyslel na zdravotní prohlídce, marně ale čekal na Tottenham

Hráč si ale přestup kuriózně rozmyslel ve chvíli, kdy zrovna podstupoval zdravotní prohlídku a vrátil se do Liverpoolu. To samozřejmě vyvolalo vlnu posměchu z řad fanoušků ostatních celků. Obzvlášť potom, co Chelsea v posledních dnech odmítl také Alex-Oxlade Chamberlain na úkor Liverpoolu a Fernando Llorente, jenž si vybral Tottenham.

Barkley je momentálně zraněný a v tomto roce se na hřiště už nevrátí. S Evertonem mu navíc končí smlouva už na konci sezony. Přesto byli Blues ochotni za něj zaplatit balík. 23letý anglický reprezentant ale na poslední chvíli řekl ne. Podle zákulisních informací si chce svou budoucnost pořádně rozmyslet a počkat do ledna.

Jiné zdroje ovšem hovoří o tom, že Barkley toužil především po přestupu do Tottenhamu. Spurs patřili dlouhodobě k zájemcům o jeho služby, Mauricio Pochettino se ale nakonec zaměřil na získání jiných hráčů, mj. právě útočníka Llorenteho ze Swansea. Manažer severolondýnského celku také lákal na hostování záložníka Andreho Gomese, toho však Barcelona nebyla ochotna uvolnit.