Arsenal může přijít o své největší hvězdy

Klubu z Emirates stadium se nedaří naplnit očekávání a i letos zatím v lize jen paběrkuje. Dalším problémem jsou hvězdy Özil a Alexis, po sezóně jim končí smlouvy a je velice pravděpodobné, že se nedohoddnou s Arsenalem na nových. Hráči si přecejen představovali lepší výsledky a nějaké tituly. Wenger však říká, že je na jejich ztrátu připraven. 

Arsenal může přijít o své největší hvězdy

Arsenal loni opět nepotvrdil svůj potenciál a skončil až na pátém místě v Premier league. Nový ročník začal ještě hůře než skončil ten minulý. Jen jedna výhra, dvě prohry. Nejdříve porazil v přestřelce Leicester, jenže poté podlehl Stoku a třetí duel v sezóně totálně zazdil. Na Anfieldu dostal čtyři góly, přičemž žádný nedal. Velká ostuda. Není se čemu divit, že z Arsenalu chtějí odejít ty největší hvězdy. Hráči jako Özil nebo Alexis Sanchez, chtějí tituly a ne se potácet na příčkách, které ani nezajišťují Champions league. 

Arsene Wenger vydal zprávu, která příznivce Gunners nepotěší. Alexis a Özil mohou odejít po konci smlouvy zadarmo. Kanonýři jsou připraveni ztratit své největší tahouny. "Nechci vám říct vše co se stalo, protože když se rozhodnete pustit hráče takového kalibru, musíte mít v záloze jeho náhradu, protože jinak nikdo nepochopí, že ty hráče pouštíte,"

"Když chcete hráče udržet a obětujete kvůli tomu balík peněz, protože koneckonců chcete mít kvalitní mužstvo s dobrým potenciálem."

"Alexis i Özil odejdou po konci své smlouvy. Jediné co vám zbývá je přesvědčit je k prodloužení kontraktu během sezóny, pokud se to nepovede, přijdete o ně zadarmo."