Can rozhodl krásným gólem o výhře Liverpoolu, Sevilla rupla

Emre Can rozhodl krásnými nůžkami o hubené výhře Liverpoolu ve Watfordu, mezitím Sevilla prohrála v Malaze 2:3.

Jarní Sevilla se té podzimní ani zdaleka nepodobá a v pondělní dohrávce 35. kola nejvyšší španěské soutěže na hřišti Malagy to potvrdila. Andaluzský klub šel díky Vazquezovi do vedení, domácí však zápas otočili na 2:1 a srovnávat musel znovu Vazquez. Malaga rozhodla až v 77. minutě, kdy se trefil kmenový hráč Realu Madrid Diego Llorente. Ke konci ještě pečetil výhru domácích Carlos, jenž dorazil neproměněnou penaltu Ramireze přímo do sítě.

To ve Watfordu domácí diváci moc gólů neviděli. Padl totiž pouze jeden, a naneštěstí pro Watford jej vstřelili hosté. Ten ovšem stál za to! Před koncem poločasu střihl německý záložník Emre Can "ibrahimovičovské" nůžky, které se nakonec ukázaly jako vítězné. Liverpool se tak přiblížil Lize mistrů a s 69 body zůstává v Premier League třetí, na čtvrtý Manchester City má tříbodový náskok.