Arsenal bude muset o postup v poháru ještě bojovat

Hráči Arsenalu remizovali v utkání třetího kola Anglického poháru na hřišti Swansea 2:2 a čeká je opakovaný zápas v Londýně. "Kanonýři" sice mezi 81. a 83. minutou dokázali dvěma slepenými góly otočit skóre, tři minuty před koncem ale přišli o postup.

Na hřišti velšského týmu padaly góly až po přestávce. Střídající domácí útočník Michu byl na hřišti jen necelé dvě minuty, než využil chybu v obraně Arsenalu a samostatnou akci zakončil vedoucí brankou. Španělský kanonýr navázal na své dvě trefy ze začátku prosince, jimiž zajistil ligovou výhru Swansea 2:0 v Londýně.

Arsenal po inkasovaném gólu zatlačil soupeře před jeho vápno a výsledkem byly dvě slepené branky. Nejprve střídající Podolski pohotově srovnal a za dvě minuty Gibbs ranou pod břevno otočil skóre. Jenže hosté pak zapomněli na Grahama a ten pro Swansea střelou do horního rohu zařídil opakovaný duel. Kapitán české reprezentace Tomáš Rosický zůstal na lavičce hostů.