Nejlepší hráč baráže pořádá zimní školu

Brankář Chelsea a české reprezentace Petr Čech se už pravidelně dvakrát ročně stává učitelem a trenérem. Na své škole předává zkušenosti mladým hráčům. Petra Čecha teď čeká náročný závěr roku, ale k tomu myslí i na svoji Zimní fotbalovou školu, která se koná od 2. do 5.2.2012 na Lipně.

Nejlepší hráč baráže pořádá zimní školu
„Na letní fotbalové škole máme každý rok téměř sto dětí, proto jsme přidali i zimní soustředění pro děti, které mají rády fotbal. Mě to pořád hodně baví, protože tím něco odvádím i českému fotbalu, který mě vychoval,“ říká Petr Čech, který byl minulý týden vyhlášen nejlepším hráče baráže o Euro 2012.

Mladí fotbalisté ve věku 7-15 let mají možnost si vyzkoušet, jaké to je, absolvovat kvalitní zimní fotbalové soustředění jako prvoligové kluby. Na účastníky čekají fotbalové tréninky v hale nebo kondiční výlety na běžkách, ale také regenerace v bazénu, vířivky a sauně. Samozřejmostí jsou hodiny angličtiny, bohatá strava vyvážená pro sportovce, beseda s fotbalovou osobností a závěrečný turnaj.

Kdo se chce učit fotbal podle Petra Čecha, může se registrovat na www.skola.petr-cech.cz. Desítky prvních zájemců mají možnost prožít Zimní fotbalovou školu Petra Čecha.