Životní šance? Pro Jaroše se rýsuje místo dvojky v Liverpoolu!

Když Vítězslav Jaroš jako mladík odcházel do Liverpoolu, snil, že jednou přijde velká šance. A ta je dost možná tady! Po vynikajícím jaru ve Sturmu Graz a účasti na Euru mu nahrávají okolnosti v klubu tak, že by se mohl stát právoplatnou dvojkou!

Životní šance? Pro Jaroše se rýsuje místo dvojky v Liverpoolu!

V Liverpoolu se totiž očekávají čachry s gólmany. Jisté je, že odchází zkušená trojka Adrián. Sedmatřicetiletý Španěl v klubu působil od roku 2019 a s fanoušky už se stihl oficiálně rozloučit. Po angažmá ve městě Beattles má namířeno do rodné Sevilly, kde bude hájit barvy Realu Betis.

SKVĚLÝ POČIN ČESKÉHO GÓLMANA V RAKOUSKU! JAROŠ ČISTÝM KONTEM DOVEDL STURM GRAZ NA LIGOVÝ TRŮN A OSLAVIL DOUBLE

Pokud by zůstalo jen u toho, pro Jaroše by nemělo smysl zůstávat. Ve 22 letech by čekal na místo za Alissonem Beckerem a Caoimhínem Kelleherem a do branky by se téměř jistě příliš nedostal. V posledních týdnech se ale roztočila debata o odchodu Brazilce Beckera. O dlouholetou jedničku Reds se zajímají bohaté kluby z Blízkého východu a Becker údajně nad přesunem přemýšlí.

Jeho odchod by naprosto změnil Jarošovu pozici. Jedničkou by se údajně stal pětadvacetiletý Kelleher a český gólman by mu dělal dvojku. „Po odchodu Adriána chce Liverpool do týmu trenéra Arneho Slota povýšit mladého brankáře Vítězslava Jaroše,“ potvrzuje portál The Athletic.

Vše se začne řešit poté, co se Jaroš vrátí z dovolené. V podstatě ale nemá co ztratit. Během jara, kdy pomohl Grazu k rakouskému double, se dostal do reprezentace a na žebříčcích skautů všech evropských klubů výrazně povyskočil. Údajně si vysloužil i zájem týmů za španělské La Ligy. 

Zdroj: Sturm Graz