Zinčenko pod palbou kritiky. Arsenal má mít ve své akademii možnou náhradu

Na růžích Oleksandr Zinčenko už dlouho ustláno nemá. Fanoušci nešetřili kritikou na jeho adresu ani po víkendovém utkání proti Aston Ville a manažer Gunners Mikel Arteta si již za něj měl vytipovat ideální náhradu.

Zinčenko pod palbou kritiky. Arsenal má mít ve své akademii možnou náhradu

Vstup do nového angažmá měl přitom ukrajinský obránce skvělý. Po přestupu z Manchesteru City za 32 milionů liber v prvních týdnech a měsících zářil, v posledním období ale začal pravidelně vysedávat na lavičce.

Místo něj začal dostávat více prostoru Jakub Kiwior, přesto o víkendu Zinčenko hrál od první minuty. Proti Aston Ville ale předvedl mizerný výkon, za který jej fanoušci počastovali značnou kritikou.

Podle The Evening Standard už si tak měl manažer Mikel Arteta najít vhodnou náhradu, za kterou by navíc nemusel utratit ani jednu libru. Působivé výkony předvádí v akademii Gunners teprve sedmnáctiletý Myles Lewis-Skelly.

"Jedná se o šikovného záložníka, o kterém si trenéři Arsenalu myslí, že by se mohl stát levým bekem po vzoru Zinčenka. Zatím je jistější na pozici šest nebo osm a rád by se učil od Declana Ricea. V budoucnu by se ale jeho pozice mohla změnit," uvádí anglický deník ve své zprávě.

V odvetném čtvrtfinálovém utkání Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov začal Zinčenko jen na lavičce a nejinak by tomu mělo být v sobotu v ligovém klání proti Wolverhamptonu.