Jackson chce překonat Drogbu. Dle anglických médií ale přijal Pochettinovo varování

Chelsea ve včerejší dohrávce 33. kola Premier League rozdrtila Everton poměrem 6:0, přesto se neřešil výkon, ale spíše situace před pokutovým kopem domácích.

Jackson chce překonat Drogbu. Dle anglických médií ale přijal Pochettinovo varování

Cole Palmer čtyřmi góly smetl Everton a v čele tabulky střelců vyrovnal Erlinga Haalanda. Po domácím utkání se ale neřešil jeho výkon tak, jako spíše moment před pokutovým kopem Blues.

O míč se přetahovali Palmer s Maduekem, do hry následně vstoupil i Jackson. Vše rozsekl až kapitán Conor Gallagher, který míč předal Palmerovi. Po střetnutí o tomto sporu promluvil i manažer Mauricio Pochettino, který své svěřence rozhodně nechválil.

POCHETTINA ROZEZLILA HÁDKA MLADÍKŮ CHELSEA O PENALTU A VYZDVIHL KAPITÁNA: GALLAGHER PŘEDVEDL VELMI DOBROU REAKCI

Deník The Daily Telegraph nyní přišel s informací, podle které Jackson mocně touží překonat patnáctigólovou hranici v Premier League a dvacetigólovou ve všech soutěžích.

Aktuálně má na svém kontě deset ligových branek, další tři přidal v pohárech. Jacksona situace před pokutovým kopem rozladila a svůj nesouhlas dal i se střídáním v 88. minutě.

Spekuluje se také o tom, že senegalský útočník má ve smlouvě značný bonus za překonání těchto milníků. Dle anglického deníku chce dvaadvacetiletý Jackson také překonat Didiera Drogbu, který ve své úvodní sezoně na Stamford Bridge vstřelil deset ligových branek. tuto bilanci svou včerejší trefou vyrovnal.

S Jacksonem měl mít po utkání pohovor i manažer Blues Mauricio Pochettino a dle anglických médií varování argentinského lodivoda přijal a další exces už by se tak konat neměl.