Nezasloužili jsme si vyhrát, přiznal Ten Hag. Brentford vytvořil nový rekord Premier League, spokojen ovšem není

Značnou převahu Brentford na svém stadionu nezužitkoval a nakonec byl proti Manchesteru United rád za bodový zisk. A zatímco domácí s remízou spokojeni nejsou, Erik ten Hag přiznal, že Brentford byl lepším týmem.

Nezasloužili jsme si vyhrát, přiznal Ten Hag. Brentford vytvořil nový rekord Premier League, spokojen ovšem není

"Nezasloužili jsme si vyhrát. Celý zápas jsme byli odolní, ale co se agresivity týče, byl Brentford lepší. V mnoha okamžicích zápasu bychom měli ukázat více vášně a touhy. A i když nehrajete dobře, musíte zápasy vyhrávat. A nám se to téměř povedlo," řekl manažer Red Devils Erik ten Hag bezprostředně po utkání.

"Je to pro mě zklamání, protože jsme byli blízko. Byl tam bojový duch, ale ne dost. Brentford je velmi přímočarý a my tak ztráceli mnoho druhých míčů. Někdy naše obrana trochu strádala, ale gólman byl výborný," pochválil Nizozemec Andrého Onanu.

"Naše výsledky jsou od ledna docela konzistentní. Soupeře pouštíme ke střelám, ale ne k brankám," dodal lodivod United. Jeho tým aktuálně ztrácí jedenáct bodů na čtvrtou Aston Villu a probojovat se do příštího ročníku Ligy mistrů tak nebude jednoduché.

Spokojen rozhodně není ani Brentford. Za celé utkání nastřádali domácí jednatřicet střeleckých pokusů a čtrnáct rohových kopů. Navíc vytvořili letošní rekord Premier League.

Podle statistik webu Squawka se v pokutovém území soupeře dotkli míče celkem osmdesátkrát a v tomto ohledu nemají konkurenci. Bod jim ale příliš klidu nedodal. Na patnáctém místě mají Sršni náskok jen pěti bodů za osmnáctý Luton.