Phillips zažil další mizerné odpoledne. Hostování u Kladivářů směřuje k nezdárnému konci

Kalvin Phillips má za sebou další mizerný zápas v dresu West Hamu. Odehrál jen 21 minut, přesto se do utkání na půdě Newcastlu zapsal dost výrazným způsobem. Ovšem v neprospěch svého klubu, kde hostuje.

Phillips zažil další mizerné odpoledne. Hostování u Kladivářů směřuje k nezdárnému konci

Kalvin Phillips se dostal na hřiště v 69. minutě za Michaila Antonia. Na světelné tabuli svítilo skóre 1:3 ve prospěch Kladivářů, ovšem už za sedm minut Phillips "vyrobil" penaltu, ze které snížil Alexander Isak.

Dvěma góly následně zápas dokonale otočil střídající Harvey Barnes, přičemž u druhé trefy bývalého záložníka Leicesteru vůbec neubránil. Za svůj výkon obdržel známku 5,4, tedy stejnou, kterou dostal v polovině února za svůj výkon proti Nottinghamu. V tomto utkání se mimochodem nechal vyloučit.

Za jednadvacet minut se Phillips dotkl míče jen třináctkrát, z devíti přihrávek se mu povedly jen čtyři a neúspěšný byl i v osobních soubojích.

Anglický záložník tak v Londýně prožívá další zmar. Jeho hostování se chýlí ke konci, ovšem již nyní je jasné, že ani po návratu do Manchesteru City to nebude mít vůbec snadné.