Na Old Trafford má být rozhodnuto. Greenwooda chtějí United využít k zisku hvězdného beka

Vedení Manchesteru United nedávno uvedlo, že o Masonu Greenwoodovi stále není rozhodnuto. Podle anglických médií je ale tomu jinak a Sir Jim Ratcliffe jej hodlá využít k zisku hvězdného obránce turínského Juventusu. 

Na Old Trafford má být rozhodnuto. Greenwooda chtějí United využít k zisku hvězdného beka

Manchester United se původně chtěl Masona Greenwooda zbavit. Následně se ale nový menšinový vlastník Rudých ďáblů Sir Jim Ratcliffe nechal slyšet, že rozhodnutí o budoucnosti anglického útočníka padne až po sezoně.

"Nebylo učiněno žádné rozhodnutí. Byli bychom v pohodě s tím, že by Greenwood opět působil u nás? A bylo by to příjemné fanouškům? Musíme pozorumět faktům a až poté padne finální verdikt," uvedl Ratcliffe.

Podle anglických médií se ale zdá, že již rozhodnuto bylo. A tým z Old Trafford má Greenwooda využít k nákupu Gleisona Bremera z turínského Juventusu, o kterého se dlouhodobě zajímá.

Za Bremera chce Stará dáma až 60 milionů liber, což je na anglický velkoklub poměrně silná káva. Jelikož ale italský celek stojí o Greenwooda, může cenu výrazně srazit.

Kromě Brazilce chce Manchester United vystužit defenzivu ještě Jarradem Branthwaitem z Evertonu a Jeanem-Clairem Todibem z Nice.

BITVA O ANGLII SE BLÍŽÍ. JAK BY VYPADALA TABULKA PREMIER LEAGUE BEZ BRANEK Z NASTAVENÉHO ČASU?