Nová palebná síla pro Manchester United? Na toto trio mají mít Rudí ďáblové na trhu spadeno

Snaha Manchesteru United získat nového útočníka rezonuje na Ostrovech již několik měsíců. Rudí ďáblové byli s příchodem střelce spojováni již během lednového přestupového okna, ale výraznější změny by mohly nastat až po právě probíhající sezóně. Kdo by si v té další mohl zahrát v útoku po boku Rasmuse Højlunda?

Nová palebná síla pro Manchester United? Na toto trio mají mít Rudí ďáblové na trhu spadeno

3) Youssef En-Nesyri (Sevilla)

O budoucnosti šestadvacetiletého marockého internacionála by se mělo rozhodnout již během tohoto léta, ačkoliv má se Sevillou podepsanou spolupráci až do léta 2025. Na této adrese od zimy 2020 herně vyzrál a etabloval se v jednoho z klíčových hráčů týmu. Mezi obdivovateli jeho služeb lze zahrnout kromě Manchesteru United i Aston Villu, West Ham či Wolves. Rudí ďáblové si terén oťukávali již v lednu, ale oficiální nabídka by měla být vyslána až během léta. Cenovka se pohybuje okolo 18 milionů eur.

Foto: Sevilla FC

2) Serhou Guirassy (Stuttgart)

Guinejský útočník francouzského původu strhává pozornost svým směrem díky parádním výkonům v Bundeslize. V tomto ročníku německé nejvyšší soutěže sice nejspíše na korunku pro krále střelců nedosáhne, ale ztráta devíti branek na lídra Harryho Kanea z Bayernu jej mrzet nemusí. Dvaadvacet přesných zásahů je skvělou vizitkou, která predikuje, že by Stuttgart mohl o svou hlavní palebnou sílu v létě přijít. Kromě Manchesteru United se spekuluje také o zájmu Arsenalu, West Hamu či Tottenhamu.

Foto: VfB Stuttgart

1) Joshua Zirkzee (Bologna)

Ve svých dvaadvaceti letech má celou svou kariéru ještě před sebou, navíc se může pochlubit, že prošel výcvikem v Bayernu Mnichov. Joshua Zirkzee aktuálně válí v Serii A, což by mu mohlo přihrát pozvánku také do seniorského reprezentačního výběru Nizozemska. V právě probíhající sezóně naskočil do 28 soutěžních zápasů a zaznamenal 10 gólů a 6 asistencí. Svými výkony si řekl o možnost zamířit v létě na některou ze zvučných adres. Rádi by jej na Old Trafford, ale ve hře je také Barcelona, Chelsea či Arsenal.  

Foto: Bologna FC 1909