Thiago odehrál v Liverpoolu poslední zápas. Přesune se k trenérskému štábu?

Po roce se Thiago Alcântara vrátil do sestavy Liverpoolu, výsledkem ale byla porážka od Arsenalu a další zranění. To by jej mělo vyřadit ze hry do konce sezony a Španěl tak nejspíš odehrál své poslední utkání na Anfield Road. Nebo ne?

Thiago odehrál v Liverpoolu poslední zápas. Přesune se k trenérskému štábu?

Thiago Alcântara vstoupil do šlágru kola na půdě Arsenalu až v 85. minutě. Po roce stihl deset přihrávek a k tomu i další zranění. Podle informací anglických médií si Španěl vážně poranil stehenní sval a sezona pro něj skončila.

V Liverpoolu mu navíc v květnu končí smlouva a je tedy zřejmé, že další klání v dresu Reds by si již připsat neměl. Do hry ale může výrazně vstoupit budoucí manažer, který v létě nahradí Jürgena Kloppa.

Pokud by se totiž jednalo o Xabiho Alonsa, mohla by se situace změnit. Mnozí fanoušci přicházejí s myšlenkou, že by Thiago byl vynikajícím asistentem Alonsa s tím, že pokud by mu zdraví dovolilo, mohl by si ještě angažmá na Anfield Road prodloužit.

Jedním dechem ale dodejme, že se zatím jedná o pouhé spekulace, navíc nikde není psáno, že se Xabi Alonso skutečně stane manažerem Liverpoolu. S prací na Anfield Road jsou spojeni také Carlo Ancelotti, Zinedine Zidane nebo Luciano Spalletti.