Toney se v Brentfordu ohřeje nejspíše jen do léta. Možnost prodeje potvrdil i trenér The Bees

Klubová příslušnost sedmadvacetiletého anglického útočníka Ivana Toneye se mohla měnit již během lednového přestupového okna. Kolem schopného střelce kroužil londýnský Arsenal, avšak nakonec od svého záměru přivést jej na Emirates Stadium upustil. Odchovanec Northampton Townu by se ale v Brentfordu mohl ohřát jen do léta, což potvrdil i trenér The Bees.

Toney se v Brentfordu ohřeje nejspíše jen do léta. Možnost prodeje potvrdil i trenér The Bees

Přesun Toneye byl problematický a celá řada pokušitelů nakonec nechtěla jít do rizika. Na vině byl osmiměsíční zákaz hraní kvůli gamblingu, proto nikdo netušil, v jaké formě se anglický útočník vrátí do zápasového vytížení.

Trenér Brentfordu Thomas Frank na klubovém webu připustil, že na sedmadvacetiletého hráče nakonec žádná oficiální nabídka nepřišla, ačkoliv s jeho jménem byl silně spojován Arsenal. Přesun v rámci Londýna se tak nekonal, avšak v létě může k transferu přeci jen dojít.

BUDOUCNOST POCHETTINA VISÍ NA VLÁSKU. BLUES BY MOHL SPASIT TEN, KTERÉHO SI VYHLÉDL I LIVERPOOL

„Ivan Toney bude s největší pravděpodobností v létě prodán. Bude už u nás mít smlouvu jen na jeden rok, takže je to celkem jasné,“ prohlásil trenér Frank, který se tak bude muset zřejmě poohlédnout po dalším střelci.

Situaci by mohlo zamíchat ještě jaro a herní forma Toneye. Ten po svém návratu v prvních dvou zápasech vstřelil dvě branky a zdá se, že je i přes delší pauzu opět střelecky při chuti.

Foto: Brentford FC