Nečekaný návrat. Do Londýna míří na půlroční hostování Werner

Timo Werner se v Lipsku po příchodu Xaviho Simonse, Benjamina Šeška a Loise Opendy naprosto vytratil a své štěstí bude podle Sky Germany opět hledat v Premier League. V posledních dnech se spekulovalo o Manchesteru United, německý útočník se ale vrací do Londýna.

Nečekaný návrat. Do Londýna míří na půlroční hostování Werner

53 milionů eur ve výraznější stopu Timo Werner nepřetavil. V Chelsea se po svém přestupu z Lipska trápil, během dvou ročníků vstřelil jen deset ligových branek a bez fanfár se za 20 milionů eur do Bundesligy vrátil.

V první sezoně nepůsobil špatně, vstřelil devět branek a přidal tři asistence. Vedení německého klubu se ale rozhodlo ofenzivu výrazně posílit, přišli Xavi Simons, Lois Openda a Benjamin Šeško a Werner o svou pozici definitivně přišel.

Letos nastoupil jen do osmi ligových klání, převážně z lavičky. Vstřelil dvě branky, ale další už by měl znovu přidávat v Premier League. Na začátku tohoto týdne byl podle SkySports Werner nabízen do Manchesteru United, Sky Germany ale nyní přišel s informací, že jej na půlroční hostování získá londýnský Tottenham.

Spurs tyto informace zatím nijak nekomentovali, smysl by ale hostování Wernera jistě dávalo. Na měsíc se totiž od Kohoutů odpoutal Heung-Min Son, jeho náhradník Alejo Veliz měl poté utrpět těžké zranění kolena.

Londýnský celek by podle Sky Germany měl hradit celou gáži sedmadvacetiletého útočníka, o opci na přestup se ale německý web nezmiňuje.