Zkazil jsi nám Vánoce, útočí na hvězdu Chelsea fanoušci. Zahozená tutovka baví celý svět

Trápení londýnské Chelsea v Premier League pokračuje. Blues vyhráli jediný z posledních čtyř zápasů nejvyšší anglické soutěže a v tabulce se aktuálně krčí na desáté příčce. Z osmnácti duelů vyhrál londýnský klub jen šest a bilanci nevylepšil ani na Štědrý den, kdy prohrál na půdě Wolverhamptonu 1:2. Příklad, proč je na tom Chelsea tak bídně, předvedl v první půli známý Raheem Sterling. Jeho zahozená tutovka zaujala média a pořádně naštvala fanoušky Blues, další se ofenzivnímu hráči smějí. „Zkazil jsi nám Vánoce,“ píší v reakcích pod články o utkání.

Chelsea sice dala za osmnáct kol 29 branek a takový Manchester United s osmnácti vstřelenými góly jí může jen závidět, jenže právě šílená koncovka stála v neděli Blues na půdě Vlků nejspíš lepší výsledek. Za stavu 0:0 ve 32. minutě sice Sterling skvělým napadáním získal míč, ale pak přišel kolaps. Ofenzivní hvězda postupovala sama na bránu domácího týmu, po boku jí běželi dva spoluhráči. Jasný gól, napadlo všechny na stadionu i u televizních obrazovek.

Ale nestalo se. Sterling se totiž rozhodl akci sám zakončit, jeho parťáci čekali na přihrávku marně. Portugalský gólman Sá jeho ránu zneškodnil, vyražený míč pak zkoušel do sítě dostat dobíhající záložník Gallagher, ale ni on si na brankáře Wolverhamptonu nepřišel. Situace, kdy tři hráči Chelsea postupovali na samotného gólmana, je teď hitem na celém světě a fanoušci se dobře baví. Ne tak ti, kteří fandí Chelsea, která nakonec prohrála 1:2.

„Sterlingu, zkazil jsi nám Vánoce,“ zuří například jeden z příznivců na webu talksport.com a rozhodně se svým názorem nezůstal osamocen. „Vánoce jsou přece obdobím dávání dárků, tak prostě jeden dal Wolverhamptonu,“ rýpal pro změnu další z diskutérů. „Tři sami na brankáře a nepadl gól? Veselé Vánoce,“ dodával v humorném tónu další.