O vycházející hvězdičku Betisu je zájem. Ve frontě na jednoho z katů Sparty stojí Newcastle i Chelsea

LaLiga by mohla brzy přijít o jednu ze svých vycházejících hvězdiček. Do fronty na talentovaného mladíka ve službách Betisu Assaneho Diaa, jenž už je ve svých osmnácti letech součástí španělské jednadvacítky, se totiž zařadili rivalové z Premier League Newcastle United a Chelsea.

O vycházející hvězdičku Betisu je zájem. Ve frontě na jednoho z katů Sparty stojí Newcastle i Chelsea

Perspektivní křídelník se senegalskými kořeny, jehož dvojče mimochodem hraje za mládež Cádizu, začal přitahovat pozornost díky svým působivým představením v právě probíhající sezoně 2023/2024.

K tomuto datu šel Diago v dresu sevillského mužstva do akce patnáctkrát a konta soupeřů zatížil šesti brankami, s tím, že se dokázal prosadit ve všech čtyřech soutěžích, do nichž zasáhl včetně Evropské ligy.

Pracháč Kane je k nezastavení. Bayern začíná chystat pro kanonýra prémie

Vedení Betisu podle Estadio Deportivo doufá, že se mu podaří navýšit jeho výstupní klauzuli na 30 milionů liber. Byť má smlouvu v současném působišti až do léta 2027, za nynějších podmínek by mohl odejít z ligy i ze země za mnohem méně.

Situaci nadějného spoluhráče Fekira i Isca, jehož na stadionu Benita Villamarína zdokonaluje manažer Manuel Pellegrini, bedlivě sledují právě Blues ze Stamford Bridge i Straky ze St. James Parku, s tím, že se má zamlouvat jak Mauriciu Pochettinovi, tak Eddiemu Howeovi.

Slovutné kluby z Premier League by si navíc mohly dovolit i transfer za desítky milionů liber a Diao, jenž v říjnu svou brankou pomohl skolit Spartu, tak může být jejich hlavním zimním cílem.

Kdyby v zimě přišla nabídka na Králika, Dynamo ho uvolní. Svolení hostovat ve druhé lize bude mít i Andrew