Neymar odmítá tvrzení o hádce s koučem Al-Hilalu, Jesus mezitím zkritizoval soupeře

Neymar si začátek svého nového angažmá jistě představoval jinak. Podle španělského listu Mundo Deportivo se navíc mezi ním a koučem Jorgem Jesusem rozhořela nevraživost, kterou chtěl hráč řešit odvoláním trenéra. Něco takového ale nyní brazilský útočník odmítl. 

Neymar odmítá tvrzení o hádce s koučem Al-Hilalu, Jesus mezitím zkritizoval soupeře

Problémy v ráji? Al-Hilal během léta přivedl mnoho hvězd a tou největší byl a je bezpochyby Neymar. Saúdové jej z PSG získali za 90 milionů eur a očekávali tu nejvyšší kvalitu.

Po zranění ale brazilský útočník není v ideální formě a ve třech zápasech, do kterých v dresu Al-Hilalu naskočil, zaznamenal jedinou asistenci. Podle španělského deníku Mundo Deportivo jej měl po jednom z duelů tvrdě zkritizoval kouč Jorge Jesus, především za podprůměrný výkon a špatný přístup.

Neymar měl reagovat návštěvou vedení s požadavkem okamžitého propuštění kouče. Následně se měli ředitelé klubu setkat s agentem Jesuse a upozornit ho, že v případě pokračování špatných výsledků bude smlouva trenéra ukončena. 

Brazilec ale na sociálních sítích tento sled událostí naprosto vyloučil. "Lži. Všichni musíte přestat věřit těmto věcem a číst podobné stránky. Mají miliony sledujících, ale nemohou dál zveřejňovat falešné zprávy. Tímto Vás žádám, abyste s tím přestali. Je to obrovská neúcta," řekl jednatřicetiletý rodák z Mogi das Cruzes.

Jesus, jehož tým dvakrát po sobě remizoval poměrem 1:1, se k této situaci vůbec nevyjádřil, místo toho ale tvrdě zkritizoval uzbecký celek Navbahor Namangan, se kterým Al-Hilal zvítězit nedokázal.

"Hra to byl těžká, pokud se to tedy vůbec dá nazvat hrou. Tým, kterému jsme čelili, opakovaně zdržoval a narušovat rytmus hry. A já nejsem zvyklý hrát proti týmu tohoto typu. Jsem trenérem 35 let a nikdy jsem nic podobného neviděl. Nepřišli hrát fotbal, jen faulovali a zdržovali. Rozhodčí navíc zápas vůbec nekontroloval. Naše remíza nepocházela z jejich obranné disciplíny, ale z něčeho hodně vzdáleného fotbalu," uvedl Jesus na tiskové konferenci. Pod tlakem tedy zkušený kouč rozhodně je, Neymar v tom ale zřejmě prsty nemá. 

Neymar promluvil o PSG: S Messim jsme si prošli peklem