PSG kvůli němu nechtělo Bellinghama, teď po něm touží Guardiola

Loni v létě mohla Paříž přivést do klubu Judea Bellinghama, současnou hvězdu Realu Madrid. PSG ale překvapivě odmítlo. Proč? V kádru si totiž hýčká odchovance na stejné pozici. Warren Zaïre-Emery se ale stal předmětem zájmu Pepa Guardioly.

PSG kvůli němu nechtělo Bellinghama, teď po něm touží Guardiola

V minulé sezóně se mezi lidmi blízkými rodákovi z Montreuil objevily pochybnosti o jeho budoucnosti v hlavním městě, s obavami o jeho využití pod Christophem Galtierem.

Situace byla dokonce tak vyhrocená, že pokud by Bellingham přišel, mladý Francouz by oficiálně požádal o přestup. V klubu nad ním ale ochranou ruku drží ředitel Luis Campos. Ten jakákoliv jednání s Dortmundem zatrhl a vsadil na Zaïre-Emeryho.

A vyplatilo se. Zaïre-Emery se stal klíčovým hráčem ve středu pole týmu Luis Enriqueho. Mladík, který je v sedmnácti letech kapitánem týmu France U21 vedeného legendou Arsenalu Thierrym Henrym, hrál ve všech zápasech PSG v této sezóně. 

Podle novináře RMC Sport Fabriceho Hawkinse je díky své budoucnosti předmětem zájmu Manchesteru City. Podle Hawkinse je Pep Guardiola velkým obdivovatelem záložníka. A Citizens mají v rukách trumf. Paříž dlouhodobě touží po Bernardu Silvovi. Právě on by se mohl stát součástí přestupu.

Indicie z Francie ale napovídají, že reálnější je podpis nové smlouvy s PSG.