Transferový boulevard: Londýn mlsně sleduje Dembeleho, Newcastle si pojistil Guimaraese

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Londýn mlsně sleduje Dembeleho, Newcastle si pojistil Guimaraese

Mirror: Arsenal, Tottenham a West Ham monitorují potenciální možnosti hostování  šestadvacetiletého francouzského křídelníka Ousmaneho Dembeleho z Paris St-Germain.

Sky Sports: Pětadvacetiletý brazilský záložník Newcastlu Bruno Guimaraes má ústní dohodu se klubem na prodloužení smlouvy do roku 2028.

Mirror: Sedmadvacetiletý anglický útočník Ivan Toney je připraven v lednu opustit Brentford a klub jej pustí za šedesát milionů liber.

Athletic: Manchester United se v létě pokusil začlenit šestadvacetiletého nizozemského záložníka Donnyho van de Beeka nebo třicetiletého brazilského záložníka Freda do transakce jako částečnou kompenzaci nákladů za Rasmuse Hojlunda. Atalanta však měla zájem pouze o hotovost za dvacetiletého Dána. 

Fichajes: O záložníka Manchesteru United Donnyho van de Beeka se nicméně nyní nově zajímá španělský Villarreal.

Times: Výkonný ředitel Tottenhamu Daniel Levy veřejně prohlásil, že je otevřen prodeji až čtvrtinového podílu v klubu, pokud toto bude dávat smysl oběma stranám.

Express: Everton se pokusí znovu vyjednat podmínky přestupu sedmadvacetiletého anglického záložníka Dele Alliho z Tottenhamu, když Spurs mají podle dohody obdržet deset milionů liber pokud hráč odehraje za Toffees dvacet zápasů, ke kterým se blíží.

Mirror: Manchester United, Liverpool a Arsenal jsou připraveni podat nabídky na jednadvacetiletého skotského obránce Brentfordu Aarona Hickeyho.