Semafor F:NL: Příbram se pozvolna potápí, Jihlavě svítí vykřičník. Pochvala pro Chrudim

Před posledním kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY před reprezentační přestávkou bylo mnoho týmů pod tlakem. Vícero z nich náročnou situaci zvládlo, některé naopak zahučely do ještě větší krize.

Semafor F:NL: Příbram se pozvolna potápí, Jihlavě svítí vykřičník. Pochvala pro Chrudim

Červená – velké problémy pro Příbram a Varnsdorf

V Příbrami naplno bliká červená kontrolka. Jednoduše řečeno, je to špatné. Středočeši nejen, že nemají výsledky, ale ani nehrají dobře. Tým nemá potřebnou kvalitu a co se ofenzivy týče, bez Tomáše Wágnera vypadá bezradně.

Abychom celou situaci dali do kontextu – za poslední měsíc vyhrála Příbram jediný zápas ze sedmi možných. Navíc to byla výhra 2:0 v poháru na hřišti Katovic.

Jinak je to bída. Čtyři ligové prohry, remíza doma s Duklou a k tomu vypadnutí z domácího poháru, kdy Hušbauer a spol. nedokázali přejít přes třetiligové Domažlice. Jen bod dělí Příbram od sestupových vod.

Kdo v nich je naplno, to je Varnsdorf. Ten jsme zmínili v tahácích víkendu. Měl před sebou těžký úkol, a sice získat první výhru na půdě Zbrojovky. Nepovedlo se, Brnu stačil jediný gól ke třem bodům.

Varnsdorf se tak i nadále propadá hlouběji. Už nějakou dobu je poslední, soupeři se začínají pomalu vzdalovat. Nula na kontě výher, pouhé tři remízy. Repre pauza bude pořádně krušná.