Transferový boulevard: Palhinha do Bayernu jen odložen, Guardiola prý loví mladíky přes nesouhlas Barcy

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Palhinha do Bayernu jen odložen, Guardiola prý loví mladíky přes nesouhlas Barcy

Mail: Bratr Joaa Palhinhy tvrdí, že přestup osmadvacetiletého portugalského záložníka Fulhamu do Bayernu Mnichov byl pouze "odložen" poté, co zkrachoval v den uzávěrky přestupů. 

LˇEquipe: Francouzský Lorient se v den uzávěrky přestupů rozhodl nerealizovat přestup šestadvacetiletého nizozemského záložníka Donnyho van de Beeka kvůli jeho chování poté, co se dohodl na jeho hostování s Manchesterem United

Football Insider: Chelsea v létě uvolnila cestu Tottenhamu k podpisu šestadvacetiletého anglického záložníka Jamese Maddisona, protože neodpovídal věkovému profilu jejich přestupových cílů, když Blues údajně budou podepisovat jen hráče mladší pětadvaceti let.

Marca: Dvaatřicetiletý bývalý brankář Manchesteru United a Španělska David de Gea patří do skupiny hráčů, kteří jsou k dispozici zdarma a mezi kterými si mají vybírat saúdské kluby.

Washington Post: Zájem Wayna Rooneyho angažovat do MLS třicetiletého anglického záložníka Jesseho Lingarda (naposledy Nottingham Forest), jež je aktuálně volným hráčem, zhatily problémy s platovým stropem v týmu MLS DC United.

Fabrizio Romano: Klub Ligue 1 Monaco se v lednu znovu pokusí podepsat pětadvacetiletého anglického středního obránce Fulhamu Tosina Adarabioya poté, co nevyšla jeho letní přestupová snaha.

El Mundo Deportivo: Barceloně se nelíbí snahy Manchesteru City získat její mladé talenty, jmenovitě devatenáctiletého španělského levého obránce Alejandra Baldeho a šestnáctileté křídelníky Lamineho Yamala a Paua Cubarsiho.