Boj o Baloguna pokračuje. Zájem projevila i nenasytná Chelsea

Nekončící boj o střelce Folarina Baloguna pokračuje. Zdálo se, že zamíří do Monaka, dohoda ale ještě není hotová. Do aféry se tak vložila i Chelsea, která očividně nemá dost.

Boj o Baloguna pokračuje. Zájem projevila i nenasytná Chelsea

Podle Dharmeshe Shetha ze Sky Sports News má Chelsea opravdu zájem o útočníka Arsenalu Folarina Baloguna. Blues zatím nepodali žádnou oficiální nabídku, ale zájem je prý velmi reálný.

Monako se zaměřilo na Folarina Baloguna jako na svého klíčového útočníka pro letní přestupové období poté, co se na dlouhou dobu zranil švýcarský reprezentant Breel Embolo. Lés Monegasques byli již jednou odmítnuti Arsenalem, který nepřesvědčila ani částka ve výši 40 milionů liber. Stále však mají zájem přivést bývalého hráče Reims zpět do Ligue 1 a očekává se, že brzy předloží novou nabídku.

Zájem Chelsea o Baloguna se objevil poté, co Elye Wahi řekl klubu, že ho projekt klubu nepřesvědčil, a proto nechce přestoupit. Mauricio Pochettino se zaměřuje na posily do útočných řad poté, co i Olise odmítl možnost přestoupit na Stamford Bridge a Christopher Nkunku se dlouhodobě zranil.