Transferový boulevard: Bayern chystá druhou nabídku na Kanea, Henderson a Aubameyang mají nabídku od Saudů

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Bayern chystá druhou nabídku na Kanea, Henderson a Aubameyang mají nabídku od Saudů

Sky Sport Germany: Bayern Mnichov tento týden podá druhou nabídku na devětadvacetiletého anglického útočníka Tottenhamu Harryho Kanea, která by se měla pohybovat okolo osmdesáti milionů liber.

Mail: Třiatřicetletý anglický záložník Liverpoolu Jordan Henderson a o rok starší gabonský útočník Chelsea Pierre-Emerick Aubameyang jsou dvě z možných posil, které si pro své angažmá v saudskoarabském Al-Ettifaq vytipoval Steven Gerrard.

Mail: Chelsea jedná se Southamptonem o přestupu dvacetiletého pravého obránce Tina Livramenta. Hráč, o kterého má usilovat rovněž Newcastle má v očích Saints cenu osmatřicet milionů liber.

Talksport: Liverpool je naopak před Chelsea ve snaze podepsat devatenáctiletého belgického záložníka Romea Laviu, který má mít cenovku dokonce ve výši padesáti milionů liber.

CBS: Manchester United čelí konkurenci saudskoarabského klubu Al-Nassr ve snaze podepsat sedmadvacetiletého kamerunského brankáře Interu Andre Onanu.

Marca: Everton informoval Almerii, že je ochoten zaplatit výstupní klauzuli ve výši zhruba pětatřiceti milionů liber za jedenadvacetiletého malijského útočníka El Bilala Toureho. O hráče se zajímá i Fulham, na Craven Cottage je nicméně podpis útočníka podmíněn prodejem osmadvacetiletého Srba Aleksandara Mitroviče.

Athletic: Leicester City zkoumá možnost podpisu devatenáctiletého anglického obránce Calluma Doylea z Manchesteru City.

Standart: Chelsea je připravena prodat dvaadvacetiletého anglického křídelníka Calluma Hudsona-Odoie, přičemž za hlavního zájemce má být považován Nottingham Forest.