Transferový boulevard: Liverpool chce jít do Nevese, Tottenham si v Argentině vyhlédl náhradu za Kanea

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Liverpool chce jít do Nevese, Tottenham si v Argentině vyhlédl náhradu za Kanea

Bild: Bayern Mnichov má vytipovaného třiadvacetiletého argentinského útočníka Juliana Alvareze z Manchesteru City jako potenciální letní přestupový cíl. 

De Telegraaf: Dvaadvacetiletý ghanský útočník Ajaxu Amsterdam Mohammed Kudus, který byl v minulých měsících spojován s Arsenalem, Manchesterem United a Newcastlem, odmítl prodloužit v Holandsku smlouvu a jeho agent jsou přesvědčeni, že nastal správný čas posunout hráče dál.

Sport: Čtyřiadvacetiletý francouzský střední obránce Jules Kounde oznámi Barceloně, že chce v létě z Nou Campu odejít, katalánský klub by ale prodej fotbalisty - o kterého se v minulosti zajímali třeba Tottenham a Newcastle - zvažoval jen v případě, že by přišla nabídka okolo sedmdesáti milionů liber. 

Marca: Newcastle United musí zvýšit svou nabídku na osmnáct milionů liber, pokud chce podepsat devatenáctiletého záložníka Flamenga Matheuse Francu. 

Mail: Liverpool se rozhodl usilovat o sedmadvacetiletého portugalského záložníka Wolves Rubena Nevese a věří, že mu podaří překazit intenzivní snahu Barcelony o podpis hráče.

TNT Sport: Tottenham má v Argentině nascoutovaného dvaadvacetiletého útočníka River Plate Lucase Beltrana, přičemž Daniel Levy je připraven k velké investici za fotbalistu, jež má na kontě 14 gólů a pět asistencí v 63 zápasech, když jej vidí jako možného nástupce Harryho Kanea.

Athletic: West Ham zvažuje pokus o letní angažování jednadvacetiletého amerického pravého obránce AS Řím Bryana Reynoldse. 

A Bola: Naopak krajní obránce Brightonu Tariq Lamptey se dostal na shortlist plánovaných letních nákupů Sportingu Lisabon, kde by měl nahradit Pedra Porra, jenž se v zimě odebral do Tottenhamu.