Frýdek o mistrovské Spartě: Věřím, že se kádr posílí a doplní a i v Evropě to bude dobré

Konto čtyřiapadesátiletého internacionála Martina Frýdka zdobí pět českých titulů z let 1991 až 1997. Na sedmatřicátý klubový primát se však na Letné čekalo dlouhých devět let...

Frýdek o mistrovské Spartě: Věřím, že se kádr posílí a doplní a i v Evropě to bude dobré

Někdejší špílmmchr Leverkusenu i Duisburgu přiznal, že z toho má perfektní pocity. "Začátek byl takový slabý, ale klobouk dolů, co kluci předvedli. Doufám, že to nebude zase na devět let další čekání," citoval web tn.nova.cz slova někdejšího kouče Vlašimi i Kolína.

Optimistou je vicemistr Evropy z roku 1996 také do příštího soutěžního ročníku 2023/2024, ve kterém půjde letenské "S" do kvalifikace o Ligy mistrů.

"Trenér Priske určitě zůstane, kádr je ale potřeba posílit. Bylo to hodně urvané silou, při tom konci šlo o hodně. Byla tam vidět i nervozita, ale hlavně, že se to dotáhlo. Byly to těžké zápasy, velkou roli hrála i psychika. Každopádně věřím, že se ten kádr posílí a doplní, a i v Evropě to bude dobré," pokračoval exreprezentant, který si po miléniu zahrál také za Xaverov, Teplice i Duklu.

V posledním kole FORTUNA:LIGY dorazí do epet ARENY tápající Viktoria Plzeň. Oběma mužstvům však o nic nepůjde a hlavní by měly být domácí oslavy titulu. Tedy ne že by čerství mistři neslavili již v Uherském Hradišti...

"Oni si to určitě užijí perfektně, závidím jim to. Já si to věřím zase užiju v sobotu proti Plzni. Jsem rád, že si to kluci nenechali na Plzeň, to by byly zbytečné nervy. Takhle si ten zápas užijí a my si pak užijeme zase oslavy," uzavřela sparťanská ikona devadesátých let minulého století.

Jediné, co mě mrzí, je to, že se velkolepé finále West Ham - Fiorentina hraje v Edenu, rýpl si Řepka