Transferový boulevard: Real Madrid chce Chelsea ukrást Jamese, Kladiváři se po sezóně rozloučí s Moyesem

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Real Madrid chce Chelsea ukrást Jamese, Kladiváři se po sezóně rozloučí s Moyesem

AS: Real Madrid plánuje na Santiago Bernabeu přivést třiadvacetiletého krajního obránce Chelsea Reece Jamese a míní k tomu využít problémy Blues s dodržováním Financial Fair Play.

Guardian: Ve stejném kontextu Chelsea za velmi poptávaného čtyřiadvacetiletého anglického záložníka Masona Mounta hodlá požadovat sedmdesát milionů liber a to přesto, že mu po příští sezóně končí smlouva. Mount sám je v tuto chvíli nakloněn lasu z Bayernu, kde by se znovu setkal s Thomasem Tuchelem. 

90min: West Ham se na konci sezony pravděpodobně rozloučí se skotským manažerem Davidem Moyesem, a to i v případě záchrany.

Talksport: Leeds United zvažuje možnost, že by v létě oslovil bývalého francouzského manažera Crystal Palace Patricka Vieiru, a to v případě, že španělský šéf Javi Gracia - jmenovaný jako nástupce Jesseho Marsche do konce sezony - odmítne pokračovat.

Sun: Osmnáctiletý irský útočník Brightonu Evan Ferguson hodlá, navzdory zájmu řady klubů anglické špičky jako Manchester United nebo Tottenham, dál pokračovat ve svém působení u týmu Seagulls. 

Jeunex Footex: Leeds United a Aston Villa usilují o čtyřiadvacetiletého řecekého útočníka AZ Alkmaar Vangelise Pavlidise, který v této sezóně v Eredivisie dal už devatenáct gólů a jehož cena je odhadována na 21 milionů liber.

Bild: Everton by mohl dostat v létě druhou šanci získat třicetiletého útočníka Werderu Brémy Niclase Fullkruga, jehož posezónní odchod z Werderu Brémy je podle německých médií stále pravděpodobnější. 

Mail: Vedení Manchesteru United je rozpolceno ohledně dalšího působení Masona Greenwooda na Old Trafford, sám dvacetiletý hráč - který byl zproštěn obvinění - má zájem ve své kariéře v dresu Rudých ďáblů pokračovat.