Transferový boulevard: Cíl United Muani je otevřen letnímu přestupu, okolo Wirtze se znovu točí City

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Cíl United Muani je otevřen letnímu přestupu, okolo Wirtze se znovu točí City

ESPN: Manchester United by mohl využít šestadvacetiletého anglického brankáře Deana Hendersona jako protiváhu v transakci, kdy by na Old Trafford chtěl přivést Harryho Kanea z Tottenhamu.

L'Equipe: Další vytipovaný útočník pro Manchester United, čtyřiadvacetiletý Francouz Randal Kolo Muani z Eintrachtu Frankfurt, se pro média vyjádřil ve smyslu že je otevřen letní změně působiště.

90min: Manchester City znovu oživil svůj zájem o devatenáctiletého německého záložníka Bayeru Leverkusen Floriana Wirtze. O jeden z největších talentů německé kopané se střetne pravděpodobně s Barcelonou.

Mail: Dvaadvacetiletý švédský křídelník Dejan Kulusevski potvrdil, že plánuje zůstat v Tottenhamu a že naplnění opce na jeho odkup z Juventusu není spojeno s nejistým osudem dua Antonio Conte - Fabio Paratici.

O Jogo: Manchester United na rozdíl od Newcastlu nadále usiluje o podpis jedenadvacetiletého portugalského obránce Sportingu Lisabon Goncala Inacia.

La Razon: Nottingham Forest se v létě pokusí podepsat jedenadvacetiletého marockého křídelníka Abdeho Ezzalzouliho z Barcelony, ten nicméně zajímá i Tottenham a West Ham.

90min: Paris St-Germain je připraven prodat pětadvacetiletého portugalského záložníka Renata Sanchese, přičemž situaci okolo bývalého hráče Bayernu mnichov údajně sleduje hned několik klubů z Premier League včetně Wolverhamptonu

Evening Standard: Manchester United se blíží dohodě o podpisu šestnáctiletého anglického levého obránce Harryho Amasse z Watfordu, když hráče přesvědčil že Old Trafford bude lepší destinací než Chelsea, která též měla zájem.