Transferový boulevard: Prodloužení kontraktu pro ten Haga, Salah podle agenta Liverpool opouštět nechce

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Prodloužení kontraktu pro ten Haga, Salah podle agenta Liverpool opouštět nechce

Mirror: Manažer Manchesteru United Erik ten Hag bude - navzdory probíhajícím jednáním o možném prodeji klubu - pravděpodobně ještě v této sezóně odměněn za progres, který přinesl Rudým ďáblům, prodloužením své tříleté smlouvy.

Football Insider: Chelsea oznámila svému brankáři Edouardu Mendymu, že v létě může odejít a naopak hodlá v létě přivést třiadvacetiletého francouzského gólmana Leedsu United Illana Mesliera. 

Sport: V případě, že by se nenaplnily informace o intenzivním zájmu Barcelony, má o německého středopolaře Manchesteru City Ilkaye Gundogana intenzivní zájem Arsenal.

90min: Newcastle United plánuje dvojitý nákup v Bayeru Leverkusen a chce v létě na sever Anglie přivést třiadvacetiletého francouzského křídelníka Moussu Diabyho a o rok mladšího nizozemského levého obránce Mitchela Bakkera.

90min: Agent egyptské opory Liverpoolu Mohameda Salaha Ramy Abbas Issa odmítl zvěsti, podle kterých chce třicetiletý egyptský útočník opustit Anfield Road.

Calciomercato: S ochlazením zájmu Barcelony se Tottenham posunul do role favorita na získání šestadvacetiletého marockého středopolaře Fiorentiny Sofyana Amrabata.

Het Laatste Nieuws: Liverpool a Manchester United oba sledují dvacetiletého nizozemského brankáře Barta Verbruggena z Anderlechtu.

Mail: Tottenham sleduje sedmnáctiletého křídelníka Watfordu Adriana Blakea, kterému v létě končí smlouva. V Anglii narozený teenager svůj profesionální debut stále čeká.